skoda katalog logo

Škoda 1000/1100 MB, MBG, MBX

hlavná stránka |  katal g |  vyhladávanie |  linky |  technick info |  tatistiky |  admin

TESTOVACIA PREVADZKA! Funkcnost katalogu je obmedzena, data nie su kompletne - prebieha zadavanie do databazy. Za pochopenie dakujem.
Elektronický katalóg dielov ŠKODA 1000MB / MBX / MBG, 1100MB / MBX


Katalog


Úplný zoznam dielov sa nachádza na podstránke katalóg. Diely su rozdelené do skupín a kategórií podľa pôvodného katalógu. Každá skupina obsahuje dátum od a do kedy sa dané diely montovali vo výrobe, prípadne typy automobilov pre ktoré sú tieto diely určené.

Vyhladavanie


V katalógu je možné jednoducho vyhľadávať. Pre zvýšenie prehľadnosti je vyhľadávanie rozdelené do viacerých skupín. Nájsť správny diel je možné podľa jeho názvu alebo jeho časti alebo katalógového čísla MOTOTECHNY. Vyhľadávanie podľa názvu dielu je možné obmedziť na jednotlivé skupiny a kategórie dielov.

Zobrazenie skupiny dielov


Zobrazenie dilov v skupine je rovnaké ako v papierovom katalógu. Navyše obsahuje funkciu zvýraznenia dielu na schéme. Pri prechode myšou ponad názov daného dielu sa tento diel zvýrazní na hlavnej schéme. Po kliknutí na názov dielu sa zobrazí stránka s podrobnými informáciami o danom dieli. Ak diel obsahuje poznámku, po kliknutí na túto poznámku sa zobrazí vysvetlenie kódov (ak je dostupné). Tak isto sa kliknutí na kód typu daného dielu sa zobrazí informácia, pre ktorý typ automobilov je tento diel určený (ak je kód typu uvedený).

Detaily dielu


Stránka s detailnými informáciami o dieli obsahuje všetky dostupné informácie o danom dieli ktoré sa nachádzajú v papierovom katalógu vrátane AZNP a JKPOV kódov, vysvetlenia typových kódov a poznámky. Tak isto obsahuje galeriu fotiek dielu, a možnosť nahrať vlastné fotky v prípade že diel žiadnu fotku neobsahuje. Takisto obsahuje možnosť vytlačiť informácie o dieli v prehľadnej forme. Niektoré diely obsahujú odkaz na elektronické obchody v ktorých je možné daný diel zakúpiť online. Táto funkcia bude ešte upravená tak aby uživatelia mohli pridávať tieto odkazy.
TOPlist
mySQL queries: 1, PHP'd: 0.0026 sec

PARTNEŘI  skoda.panda.cz  skoda-virt.cz  skodateam.cz  skoda.daves.cz