skoda katalog logo

Škoda 105-136, GARDE, RAPID

hlavní stránka |  katalog |  vyhledávání |  linky |  technické info |  statistiky |  admin

Elektronický katalog dílu pro automobily ŠKODA vyrábené v období od srpna 1976 do prosince 1989.

Návod k použití

Katalog


Úplný zoznam dielov sa nachádza na podstránke katalóg. Diely su rozdelené do skupín a kategórií podľa pôvodného katalógu. Každá skupina obsahuje dátum od a do kedy sa dané diely montovali vo výrobe, prípadne typy automobilov pre ktoré sú tieto diely určené.

Vyhladavanie


V katalógu je možné jednoducho vyhľadávať. Pre zvýšenie prehľadnosti je vyhľadávanie rozdelené do viacerých skupín. Nájsť správny diel je možné podľa jeho názvu alebo jeho časti, katalógového čísla MOTOTECHNY, AZNP výrobného čísla alebo JKPOV kódu. Vyhľadávanie podľa názvu dielu je možné obmedziť na jednotlivé skupiny a kategórie dielov.

Zobrazenie skupiny dielov


Zobrazenie dilov v skupine je rovnaké ako v papierovom katalógu. Navyše obsahuje funkciu zvýraznenia dielu na schéme. Pri prechode myšou ponad názov daného dielu sa tento diel zvýrazní na hlavnej schéme. Po kliknutí na názov dielu sa zobrazí stránka s podrobnými informáciami o danom dieli. Ak diel obsahuje poznámku, po kliknutí na túto poznámku sa zobrazí vysvetlenie kódov (ak je dostupné). Tak isto sa kliknutí na kód typu daného dielu sa zobrazí informácia, pre ktorý typ automobilov je tento diel určený (ak je kód typu uvedený).

Detaily dielu


Stránka s detailnými informáciami o dieli obsahuje všetky dostupné informácie o danom dieli ktoré sa nachádzajú v papierovom katalógu vrátane AZNP a JKPOV kódov, vysvetlenia typových kódov a poznámky. Tak isto obsahuje galeriu fotiek dielu, a možnosť nahrať vlastné fotky v prípade že diel žiadnu fotku neobsahuje. Takisto obsahuje možnosť vytlačiť informácie o dieli v prehľadnej forme. Niektoré diely obsahujú odkaz na elektronické obchody v ktorých je možné daný diel zakúpiť online. Táto funkcia bude ešte upravená tak aby uživatelia mohli pridávať tieto odkazy.
TOPlist
mySQL queries: 1, PHP'd: 0.0018 sec

PARTNEŘI  skoda.panda.cz  skoda-virt.cz  japl.cz  skodateam.cz  garde.plivnik.cz  skoda130lr.mypage.cz  forum.skodovka.pl  skodexim.pl